Żyjemy w XXI wieku, otoczeni niesamowitą technologią…

Żyjemy w XXI w., otoczeni niesamowitą technologią dostępną na długość naszej ręki, obserwujemy rozwój sztucznej inteligencji, zaś urządzenia, które nosimy w kieszeni spodni, posiadają moc obliczeniową wielokrotnie przewyższającą możliwości komputerów stosowanych przez nas. Czy zastanawialiście się ostatnio czemu pomimo owego całego postępu technologicznego a także innowacji dostępnych dla każdego, nie spada renoma wszelakiego rodzaju wróżek, ezoteryków, magów czy uzdrowicieli którzy działają na skraju magii, alchemii oraz zielarstwa?

Czy sława amuletów, wróżb czy usług rodzaju magia miłosna nie słabnie wyłącznie z powodu desperacji ludzi, którzy w niełatwych chwilach w życiu zwracają się dosłownie po najbardziej absurdalną radę? Odpowiedź na takie pytanie nie jest łatwa. Pomimo całej wiedzy którą dysponujemy o naszym świecie, mimo odkryć naukowych oraz internetu dalej nie umiemy objaśnić sobie sporej ilości zdarzeń czy sytuacji. Nie mamy wiedzy co się dzieje z nami po naszej śmierci, czy dusze to byty prawdziwe czy tylko chemiczne procesy przebiegające w naszych ciałach. Nie jesteśmy nawet w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie czy miłosna magia to tylko połączenie feromonów oraz wyglądu zewnętrznego czy jakieś tajemnicze zjawisko, które to używamy dosłownie podświadomie (czy też świadomie przy pomocy specjalnych zaklęć).

Nieprzenikniony dla naszych oczu pozostaje duchowy świat, trudny do wyjaśnienia przez chemię, biologię czy fizykę. Całkiem prawdopodobne, iż jakiegoś dnia ludzkość będzie w stanie objaśnić wszystkie te niewyjaśnione obszary, które w tym momencie budzą w nas fascynację oraz lęk, jednakże w tej chwili ich genealogia zostaje dla nas nierozwiązaną tajemnicą. Nie myli się stare porzekadło, iż są na świecie rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom i chodź dziś zamienimy filozofię na naukę to nie sposób nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi profesjonalistami w tej branży pozostają niezmiennie mistycy, wróżki a także czarownicy, których to skuteczność bywa często kwestią sporną (chociaż nie jest wiadome czy z powodu oszustw czy trudność w okiełznaniu niektórych sytuacji). Prawdopodobnie prawda leży gdzieś w środku oraz wielu jest oszustów w dziedzinie ezoterycznej, ale niesłabnąca sława tej dziedziny umożliwia nam także szukać w tej dziedzinie pewnej efektywności.

Spętanie czary, uroki zaklęcia miłosne i wszelka podobna aktywność jest cały czas zbytnio tajemnicza, ażeby można było ją całkowicie zlekceważyć. Kluczem jest tu zapewne dobór odpowiedniego profesjonalisty, który to oczywiście nie jest kłamcą, ale także może poszczycić się wieloma, potwierdzonymi poprzez indywidualnych klientów opiniami na temat skuteczności jego działania.Niezbite jest natomiast jedno. Nie trzeba własnymi siłami zadawać się z siłami, których to nie nie potrafimy zrozumieć i nad którymi to nie potrafimy zapanować. Może się to wyjątkowo źle zakończyć dla tych, którzy chcą na siłę tego doświadczyć.
.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *