Wyjściem tego dylematu jest komórka.

W teraźniejszych latach w wielu przypadkach powstają obiekty mieszkaniowe, mające podziemną halę garażową z oznaczonymi miejscami postojowymi. Takie rozwiązanie wiąże się z dylematem trzymania klamotów, które standardowo byłyby w garażu – rowerów czy dosłownie płynu chłodniczego.
 
Rozstrzygnięciem tego problemu jest komórka. W większości wypadków bywa to  szafa na dużych podporach, zezwalająca na parkowanie pojazdu – wielkość nóżek boksu garażowego jest możliwa do regulacji, a więc jest możliwość dopasować do różnorakich rodzajów aut. Pokój parkingowy umożliwia pomieścić uposażenie garaży, bez strachu o kradzież. W większości także jest zastosowany także jako przechowalnia przedmiotów, w sytuacji o ile nie posiadamy piwniczki.
 
W wypadku ogromnych garaży podziemnych a dodatkowo obszerniejszych miejsc do parkowania, pokój postojowy również ma możliwość mieć formę szafki o wysokości 2 m. – od poziomu podłogi. Tego typu wyjście pozwala na jednocześnie przechowywanie różncyh rzeczy a ponadto chowanie pojazdu. Twórcy pokoików postojowych oferują pokoiki otwierane niormalnie za pomocą podwójnych drzwi, i otwierane do góry z wykorzystaniem siłowników.
 
Dzięki pokoikom garażowym, chowanie narzędzi nie powinno już być dylematem w domu – istnieje możliwość je komfortowo trzymać w auli parkingowej – co powiększa przestrzeń utylitarną mieszkania. Ponadto, zwiększa to wygodę – obsługę pojazdu, jak na przykład wlewanie płynów istnieje możliwość zrobić w hali parkingowej, bez przymusu przynoszenia z lokalu mieszkalnego płynów czy niezbędnych przedmiotów. W sytuacji trzymania rowerów, rozwiązuje to kłopot noszenia roweru po schodach z domu.
Źródło: boks garażowy

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *