W trosce o nasze rodziny powstały rolety oraz żaluzje fasadowe

Posiadasz bardzo duże okna? Chciałbyś odsłonić się przed słońcem i a przy tym mieć dopasowane żaluzje do fasady domu? Aktualnie to wszystko zapewniają niestandardowe oraz nowoczesne rolety a także żaluzje. Do zabezpieczenia domu potrzeba niewiele, ale należy zainwestować w rolety fasadowe.

 

W trosce o rodzinę i bezpieczeństwo domowników zostały zaprojektowane żaluzje a oprócz tego rolety fasadowe w modnych barwach a także rozmiarach. Dopasowywane są one do wymiarów okien i drzwi tarasowych oraz balkonowych. Innowacyjne projekty w zabezpieczeniu okien przed włamaniami a oprócz tego zasłonięciem przed promieniami słonecznymi. Teraz możesz poczuć się intymnie, mając możliwość ustawienia żaluzji na rodzaj dzień/noc, w tym trybie wpuszczane jest częściowo dzienne światło, a częściowo wnętrze jest zasłonięte. Żaluzje zewnętrzne a ponadto wewnętrzne mogą zasłonić nasze okna, a fasadowe to typ rolet zewnętrznych, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. A przy tym można dobrać je kolorystycznie do tynku naszego domu albo bloku, w którym mieszkamy, zachowując nietypowy wygląd.

 

Żaluzje są produkowane z wielu różnych materiałów, od drewnianych po PCV, które wytrzymują na długie lata. Mogą być automatycznie otwierane za pomocą pilota albo mogą być otwierane zdalnie, za pomocą programów zainstalowanych w telefonie. W ofercie hurtowni są dostępne również klasyczne żaluzje oraz rolety, które otwiera się ręcznie, mechanicznie. Żaluzje możemy otworzyć do połowy okna, zablokować, żeby małe dzieci nie miały dostępu do mechanizmu. Idealnie nadają się do rodzinnych domów oraz pokoi dziecięcych.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *