W takich sytuacjach przydatna jest autolaweta.

Wszelki kierowca samochodu spotkał się niewątpliwie nie raz z niefortunną chwilą, jaką jest uszkodzenie auta. Sytuacja ta może być spowodowana zużyciem niektórych części układu mechanicznego, złapaniem gumy lub kolizją pojazdów. W poniektórych sytuacjach niestety nie umiemy uruchomić naszego pojazdu i dojechać do mechanika.

W takich chwilach przydatna jest niewątpliwie autolaweta. Wystarczy przedzwonić do sprawdzonej firmy i w niewielkim czasie podjedzie pojazd, który przewiezie nasz samochód w dane miejsce. Holowanie samochodów w wielu momentach jest jedynym rozwiązaniem.

Jeśli chcemy być spokojni w czasie podróży, nie martwić się o to, gdzie zadzwonić, niemalże wszelka firma ubezpieczeniowa daje możliwość zakupu dodatkowej pomocy, która w razie potrzeby zapewnia holowanie aut. Jest to dodatkowo płatna usługa, jednak w bardzo wielu sytuacjach ułatwia postępowanie przy awarii.Firmy posiadające autolawety samochodowe i świadczące usługi w tej kategorii mają zróżnicowane ceny.

Przeważnie zależą one od lokalizacji, w której jesteśmy, a przedsiębiorstwa obliczają opłatę ostateczna w oparciu o ilość przebytych km. W współczesnych czasach łatwo można także wynająć autolawety, by zdołać we własnym interesie przetransportować auto. Jest to przydatne np. przy przywożeniu samochodów z krajów zagranicznych.

Cena wynajmu pojazdu holowniczego naliczana jest zazwyczaj od doby. Przedsiębiorstwa które wynajmują tego rodzaju auta także na godziny oraz dłuższe okresy, a cena zależna jest jeszcze od ładowności oraz wyposażenia autolawety.

Autor: holowanie pojazdów białystok

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *