Ruszta przeznaczone do chlewa

Każdy kto hoduje trzodę chlewną wie jak niezwykle ważne są betonowe ruszta. Występują również specjalne ruszta do obory dla osób, które hodują krowy.

Betonowe ruszta niewątpliwie mają multum pozytywów, a zwłaszcza:
*zastosowanie najwyższej jakości betonu, najczęściej klasy C35/45, który wyróżnia się przesiąkliwością 5% i jest zgodny z normą PN – EN 12390 – 8
*doskonałą powierzchnią, po której się chodzi jest jednofrakcyjny beton, który posiada najlepszą szorstkość
*występuje wysoka zdolność drenażu, przez to że w przekroju są beleczki o kształcie litery T
*znacznie ograniczona emisja amoniaku przez zastosowanie betonu nienasiąkliwego o najwyższej klasie
*konstrukcja jest chroniona przed korozją poprzez dogłębną ochronę stali zbrojeniowej
*dodatkowa możliwość wykorzystania belek które są pod rusztem połączonych z rusztami jako systemu magazynowania ,na przykład do gnojnicy
Tego typu ruszty są zwykle produkowane w różnych rozmiarach. Wyróżnić możemy ruszta do obory betonowe podstawowe a także przejezdne. Możliwa jest także całkowita konfiguracja powierzchni po której stąpamy.

 

Ruszta przeznaczone do obory są produkowane ściśle z panującymi przepisami i normami zawartymi w UE. Wszystkie wersje są skategoryzowane wedle obciążenia, poprzez co możliwe jest spełnienie wszelkich oczekiwań klientów. Całkowicie możliwe jest kupienie rusztów przejazdowych, po których będą mogły jeździć wszelkie maszyny o nacisku nawet 3 t na oś.
Rozległy wybór dobrych jakościowo rusztów z betonu umożliwia uzyskanie suchego i czystego środowiska w oborze lub chlewni.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *