Nasz świeży lokal mieszkalny był 1-dnopoziomowy

Wyniosłam się z ukochanym do nowego domu prawie że miesiąc temu. Nasz świeży lokal był 1dnopoziomowy (ku naszej radości ponieważ wyprowadziliśmy się z bloków i mieliśmy dość wchodzenia schodami). Leżał przy w wielu sytuacjach uczęszczanej drodze. Odznaczał się tym, że wybudowano go na lekkim spadzie, co powodowało, że nasze okna zostały praktycznie na tym samym progu, co deptak, przez co ewentualny przechodzień mógł zajrzeć nam do okien.

Okropnie mnie oraz narzeczonego to denerwowało, bo nie posiadaliśmy w ogóle intymności oraz w każdej chwili się denerwowaliśmy, że nam ktoś spogląda przez okna. Nowoczesny lokal mieszkalny, został przez moją firmę zakupiony bez mebli dlatego również byliśmy zmuszeni wszytsko kupować sami i w każdej chwili było coś bardziej ważnego, wiec zakup czegoś co żeby zasłoniło nasze okna schodziła w każdej chwili na dalszy zamiar. Tak więc nasze okna były przez ponad miesiąc zasłonięte ręcznikami, byle ażeby wyłącznie blokować darmowemu widzowi spektakl, jaki się rozgrywał każdego wieczora u nas w domu. Najważniejszy moment przyszedł, kiedy mój ukochany zauważył sąsiada, mieszkającego naprzeciw nas odpoczywającego na ławce w nocy a także wpatrzonego w nasze okno salonowe. Tego było już dla nas za dużo oraz postanowiliśmy przysłonić nasze okna w tydzień, a dobrze już na 2gi dzień. Od razu usiadłam do laptopa a także zaczęłam szukać jakie mam opcje i w czym mogę selekcjonować. Odrzuciłam w tym samym momencie możliwość zakupu firan, ponieważ nie cieszy mnie możliwość wchodzenia na drabinkę ściągania tego, prania, a następnie ponownego zawieszania. Na 1-szy strzał zatem poszły rolety rzymskie, które na nieszczęście ale wyrzuciłam, bo mi kojarzyły się ciut z firankami, oraz które należy by było wycierać z kurzu. Dodatkowo nie spodobała mi się ich powierzchnia a także ich wygląd po zwinięciu. Kolejna moja myśl spadła na żaluzje, pamiętam jednak, że w naszym rodzinnym mieszkaniu zostały takie i mamunia strasznie zrzędziła na nie, że się zacinają oraz strasznie zbierają kurz, a prócz tego są głośne, jak się je podciąga. Wpadł mi na myśl też zarys z ozdobnymi nalepkami na szyby i zdecydowałabym się na taką możliwość gdyby nie opinie użytkowników globalnej sieci, na ich temat. Wyszło na to, że nic poprzez nie nie widać ze wewnątrz, więc nie widziałbym czy mi ktoś łazi po ogrodzie, ponadto przyklejane były na zawsze a także od promieni słonecznych potrafiły odchodzić od szyby. No i to mnie odepchnęło. W końcu wyszukałam możliwość własnego problemu, niby najzwyklejszy a wpadł mi do głowy na końcu, czyli najzwyklejsza roleta. Dobra w nich opcja jest taka, że mogę wyselekcjonować wręcz kolor, który mi odpowiada.

Na następny dzień w tym samym momencie z samego rana pojechaliśmy z mężem zakupić nasz “mur”, od ciekawskich spojrzeń sąsiadów, na pewno jak myśleliśmy był wileki wybór, my W końcu zdecydowaliśmy się na opcję dzień i noc, co dawało nam także komfort w ciągu dnia.

Więcej: plisy

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *