Na ratunek przychodzi program ERP.

Znacznie więcej ludzi decyduje się na prowadzenie własnej firmy. Wykonują to z rozmaitych powodów, lecz najczęstszym pretekstem jest zamiar pracowania na siebie. Nie licząc biznesplanu oraz odpowiedniego pomysłu, należy także odpowiednio przewodzić swoją spółką. Dla ludzi, którzy poprzednio nie mieli z tym do czynienia jest to spore wyzwanie. Na szczęście ze wsparciem nadchodzi firma Comarch SA i jej program ERP.
Agencja Comarch SA z siedzibą w Krakowie powstała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim roku oraz zajmuje się tworzeniem oprogramowania do kierowania przedsiębiorstwem. Z oprogramowania tej marki korzysta ogromna część średnich oraz niewielkich przedsiębiorstw na calutkim świecie. Najbardziej popularnym układem jest system Comarch ERP, który tworzy się z wielu modułów i jest najbardziej intuicyjny w obsługiwaniu. Odnajdziemy w nim działy: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, bank/kasa, środki trwałe, kadry oraz płace, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeżeli własna firma oczekuje niebanalnego podejścia warto zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Rekomendowany on jest zwłaszcza dla agencji o bardzo rozproszonej strukturze, mających placówki zagraniczne, dla spółek holdingowych rozporządzających grupą firm. W oprogramowaniu utworzona jest wyjątkowa platforma, dzięki której jesteśmy wstanie zmechanizować prozaiczne działania i postanawiać w oparciu o analizy oraz prognozy. Za pomocą tego można skupić się na najbardziej ważnych sprawach, nie zamartwiając się o procesy, które by się powtarzały.
Firma Comarch SA stworzyła także program lojalnościowy. Jednoczy on spółki, które wspomagają wprowadzać oprogramowanie oraz zapewniają informatyczne zaplecze dla najnowszych klientów. W tej chwili więcej niż dziewięćset firm w Polsce jest partnerem. Spółka Comarch SA w ramach programu proponuje przede wszystkim profesjonalne i merytoryczne szkolenia dla swoich partnerów. Pomaga dojść do następnych klientów i wysyła tzw. opiekuna, który pomoże się zaznajomić z cyklem wprowadzania programu.
Kompix to spółka z Koszalina zaistniała w 95 r., a od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego jest partnerem Comarch. Zajmuje się ona instalacją programu u następnych użytkowników oraz zapewnia zaplecze informatyczne pożądane do utworzenia systemu. Proponuje kompleksową ocenę potrzeb oraz zasobów klienta, a następnie dostarcza pożądane wyposażenie między innymi okablowanie strukturalne, serwery, stacje robocze, drukarki, terminale, urządzenia fiskalne, telekomunikacyjny sprzęt. Do tego kontrahent może spodziewać się szerokiego wachlarzu usług IT oraz stałej obsługi informatycznej. Użytkownik wybierając markę Kompix uzyskuje serwis techniczny, pewny czas reakcji na zgłaszane kłopoty, aktualną obsługę zdalną, instruktaż zatrudnionych z obsługiwania oprogramowania i wiele innych korzyści.
Dobre gospodarowanie przedsiębiorstwem to wskazówka do osiągnięcia sukcesu. Więc warto przeznaczyć chwilę na poznanie oferty system optima wroclaw i wybranie dla siebie najbardziej korzystnego modelu.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *